ZASTOSOWANIE


DLA ZDROWIA:

W szpitalach i sanatoriach

image

Pacjenci cierpią z powodu urazów, chorób i stresu dnia codziennego , już jeden masaż medyczny korzystnie wpływa na polepszenie samopoczucia. Zindywidualizowane programy masażu dla każdego pacjenta są  archiwizowane w dokumentacji pacjenta i dostępne ponownie w każdej chwili – tak można zaoszczędzić czas i pieniądze ! Już na wstępnym etapie badania można utworzyć wraz z pacjentem program masażu , który jest dostosowany do jego schorzenia i wielkości ciała . Program ten można przechowywać w bazie danych, w urządzeniu , w karcie chipowej lub w układzie transpondera tak by móc z niego korzystać w dowolnym momencie. Pacjent może nazwać swój indywidualny program masażu , tak by samodzielnie móc z niego korzystać bez dodatkowej obsługi personelu . Tworzone programy masażu można wygodnie przesłać do komputera i zapisywać w bibliotece zabiegów poprzez oprogramowanie JetCenter. Przeniesienie zapisanego programu masażu może się odbyć za pośrednictwem sieci , bezprzewodowo, lub bezpośrednio z połączenia komputera a VELUS JET Medical.

 

 W Rehabilitacji 

image

 Twoi pacjenci docenią kojący masaż po długim dniu leczenia, a szybki zwrot z inwestycji jest gwarantowany. JetCenter sprawia, że jest to ​​możliwe. Masaż strumieniem wody na elastycznej powłoce leżanki z wykorzystaniem oprogramowania JetCenter dzięki czemu wykorzystamy zapisany indywidualny program medyczny. W JetCenter podane są czasy , gdy VELUS JET jest używany do bezpośredniego użytku medycznego i kontroli zabiegów. Zabiegi medyczne VELUS JET mogą być odblokowane chipem RFID lub kartą chipową . Zabiegi te można rozliczyć co do minuty . Aktywacja jest prosta i intuicyjna , dzięki czemu w czasie aplikacji nie jest wymagana pomoc dodatkowych osób . Rezerwacja i rozliczenie masaży może się odbyć w każdej chwili , na przykład przeprowadzone w recepcji z przypisaniem w JetCenter do każdego pacjenta. Rozliczenie jednostek odbywa się automatycznie , bez dodatkowej obsługi .

W Fizykoterapii   VELUS JET jako wsparcie leczenia w fizykoterapii . Przydział indywidualnych programów masażu i wykorzystanie ich w zabiegach fizykoterapii.  Po uruchomieniu masażu pacjent może dostosować szerokość masażu dla jego ciała, może regulować ciśnienie masażu ewentualnie wybrać masaż częściowy .

 

 

 

DLA RELAKSU: 

Wellness  

VELUS JET jako podstawowe urządzenie dające klientom możliwość odpoczynku i relaksu dla ciała i duszy. Niezastąpiony w gabinetach medycyny estetycznej. Lukratywny biznes z dodatkową łatwością bezobsługowych rozliczeń za pomocą automatu wrzutowego na monety lub żetony.  Wrzucając monetę VELUS JET uruchomi się na czas ograniczony . Dzięki intuicyjnej obsłudze urządzenia nie jest konieczne dodatkowe szkolenie personelu.

Na basenie 

image

 Twój basen ma system kontroli dostępu RFID ? Twój Klient może korzystać z VELUS JET za pomocą technologii RFID ,wykupując dodatkową opcję w bilecie wstępu na basen.  Rozliczenie odbywa się przez JetCenter za pomocą dołączonego oprogramowania. Po jednorazowym ustawieniu nie będzie żadnych dodatkowych kosztów dla  dodatkowej działalności. 

 

 

 

 

W Studio Fitnes

 

image

 

Możliwość rozszerzenia planów treningowych Twoich klientów poprzez dodanie kojącego i relaksującego masażu mięśni po wysiłku fizycznym.  Dodatkowy zysk przy stosowaniu dla klientów abonamentowych ! Odbywa się to w okresach czasu określonych przez użytkownika , na przykład co tydzień, co miesiąc lub co rok . Ponadto ,  można utworzyć niestandardowe prezentacje slajdów w interfejsie użytkownika VELUS JET w celu promowania innych usług w studio lub wykorzystanie koncepcji marketingowych .

 

 

 

 

 

 

 

W hotelu  

image

Twój gość miał długą męczącą podróż lub stresujące spotkanie? Możesz za dodatkową odpłatą zaproponować mu relaks i nabranie sił z pomocą VELUS JET. Możesz zaoferować swoim gościom korzystanie z VELUS JET jako profit doliczając mu masaż do rachunku za pokój . Jeśli masz konwencjonalny system klucza , możesz zaoferować swoim gościom różnorodne programy masażu, który selektywnie pobiera się ręcznie bezpośrednio na urządzeniu.  Program tworzony indywidualnie może zapisać na stałe dany masaż dla Twoich stałych gości , tak by przy ich kolejnym pobycie w Twoim hotelu ponownie mogli z niego skorzystać i wrócić do ciebie znowu!

 

 

 

 

 

W solarium i gabinecie masażu

 

image

  Zapewnij Twoim klientom dodatkową atrakcję w czasie oczekiwania na seans opalania lub masaż klasyczny, poszerzając zarówno możliwości Twojego zarobku.  Oprogramowanie JetCenter przejmuje kompleksowe zarządzanie klientami . Możesz sprzedać masaże na minuty, za miesięczną opłatą , pojedynczo lub w pakiecie – JetCenter oferuje wszystkie możliwości. 

 

 

 

 

 

 

 

 

W pracy

image

W oprogramowaniu JetCenter możesz przypisać każdemu pracownikowi żądany numer  z jego masażem przez pewien czas lub na żądanie.Dzięki temu Twoi pracownicy będą zrelaksowani i bardziej wydajni w pracy.

 

 

 

 

 

 

 

Prywatnie dla Ciebie i Twoich najbliższych 

 

image

To coś specjalnego ! Relaks dla Ciebie i programy masażu dla całej rodziny – w każdej chwili !Popraw swoje osobiste samopoczucie. W Twoim prywatnym SPA VELUS JET jako dodatkowa przyjemność, może pracować z ciągłym wzrostem dziennej aktywacji i dobrego samopoczucia osobistego . Wracając po ciężkim dniu w pracy , wystarczy położyć się na VELUS JET i wybrać za pomocą jednego przycisku na panelu dotykowym Twój indywidualny program masażu.  Zapomnij o troskach i ciesz się życiem!